Warsztat samochodowy  DATA AUTO zajmuje się kompleksową naprawa aut osobowych i dostawczych do 3,5 t.Do naszej pracy podchodzimy z należytą dokładnością i solidnością, tak aby wyjeżdżający od nas Klient był zadowolony. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania do naprawy poszczególnych aut. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dzielić się fachowymi poradami dotyczącymi eksploatacji samochodu. Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi i blisko umiejscowionymi hurtowniami co umożliwia nam szybką i sprawną naprawę samochodów naszych Klientów.

Nasza Firma zajmuje się montażem instalacji od 2000 r.. Na warsztacie montujemy instalacje gazowe znanych producentów np: BRC, Lovato, AC, Elpigaz. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, jak również doradztwo w sprawach montażowych i serwisowych.

Nasza Firma zajmuje się wulkanizacją od 2016 r. Montujemy, wyważamy oraz naprawiamy opony. Współpracujemy z serwisem internetowym Oponeo, gdzie zakupione opony możesz zamontować w naszym serwisie.

 

Warsztat samochodowy  DATA AUTO zajmuje się kompleksową naprawa aut osobowych i dostawczych do 3,5 t.. Do naszej pracy podchodzimy z należytą dokładnością i solidnością, tak aby wyjeżdżający od nas Klient był zadowolony. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania do naprawy poszczególnych aut. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dzielić się fachowymi poradami dotyczącymi eksploatacji samochodu. Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi i blisko umiejscowionymi hurtowniami co umożliwia nam szybką i sprawną naprawę samochodów naszych Klientów.

 

 

 

 

 

 

F.H.U. Józef Wiktor Data

ul. Rostworowskiego 4, 30-373 Kraków

tel. (12) 267-29-49 kom. 504-048-627

godziny otwarcia: pon-pt 9-20   sobota 9-14

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.